O Autorze

Mam na imię Krzysztof , poniżej kilka słów o mnie.

Urodziłem się (1975r) i mieszkam w Kędzierzynie – Koźlu w woj. opolskim. Pracuję w firmie Uponor Infra Sp. z o.o. zajmującą się produkcją rurociągów polietylenowych w średnicach do 3 m. Reprezentuję dział przemysłowy i jako inżynier służę moją wiedzą techniczną naszym klientom przemysłowym.

Poza pracą oprócz wędrówek górskich i zwiedzania ciekawych miejsc w Polsce, które prezentuję na moim blogu www.kobialek.pl, intersowałem sie od zawsze techniką, inżynierją oraz technikami wytwarzania. 11 lat pracowałem kiedyś na obrabiarkach do metalu.

Od zawsze bardzo interesował i fascynował mnie druk 3D i przyszedł czas żeby samemu zająć się tą technologią. Na początek najprostsza drukarka i technologia do druku 3D. Mam nadzieję, że będę mógł się w tym kierunku rozwijać i zajmować się kolejnymi bardziej skomplikowanymi technologiami druku 3D. Myśle, że również w niedługim czasie uzupełnię swój „park maszynowy” o grawerko-frezarkę laserową. Zobaczymy jak wszystko się poukłada.

Zapraszam do zapoznania się ze stroną i wydrukami , które już wykonałem.

W przypadku zaintersowania poproszę o kontakt, dane kontaktowe zawarte są w zakładce Kontakt – https://www.druk3d.kobialek.pl/?page_id=109  

pozdrawiam

Krzysztof Kobiałka